O stronie

Kilka słów o protalu

Strona powstała z myślą o dostarczeniu Państwu najświeższych informacji ze świata biznesu. Zmiany w prawie podatkowym, krachy na giełdzie itp tematy będą poruszane na naszym portalu. Oprócz tego planujemy dostarczyć państwu różnego rodzaju poradniki, które pomogą w prowadzeniu małego biznesu. Nie zabraknie także ciekawostek, nowinek które mogą być inspiracją do rozwoju firmy. Mamy nadzieje że chętnie będziecie wracać na naszą stronę.

Z czasem na stronie planuje otworzyć katalog firm działających w województwie Warmińsko-Mazurskim. Celem katalogu będzie zebranie w jedno miejsce najlepszych profesjonalistów w naszym regionie. Mamy nadzieje, że uda nam się zdobyć zaufanie czytelników.

Drużyna

Portal tworzony i zarządzany jest przez zgraną grupę osób. Każdy z nas ma co innego do powiedzenia. Przyświeca nam jednak wspólny cel – rozwój. Rozwijamy się sami i mamy nadzieje że dzięki tekstom dostarczonym na stronę rozwijają się także państwo. Pełny skład naszego zespołu:
Michał Jelonek – programista
Karolina Wieczorek – copywriter
Magdalena Nucz – copywriter
Karol Płaz – grafik
Łukasz Guzikowski – copywriter

Każda z osób dba o to aby serwis był lepszy. Codziennie podnosimy standard swojej pracy. Celem jest to aby materiały dostępne na stronie były jak najbardziej profesjonalne. Nie jesteśmy wszystko wiedzący dlatego chętnie czytamy wasze opinie i staramy się poprawić to co wam tak bardzo przeszkadza. Kluczem jest komunikacja.

Dodatkowe informacje

Nasz zespól nie jest zamknięty na nowe twarze dlatego jeżeli chciałbyś dołączyć do naszego teamu prosimy o kontakt mailowy zespol@biznes.olsztyn.pl. W mailu proszę opisać siebie oraz swoje umiejętności oraz podać przykłady swoich prac. Firmy który chciałby aby napisać o nich artykuł proszone są o kontakt pod adresem kontakt@biznes.olsztyn.pl. Ceny za artykuł sponsorowany są negocjowane w zależności od długości tekstu. Zastrzegamy sobie jednak prawo do napisania prawdy a nie tworzenia mitomani opartej o jakieś wymogi. Nasz portal zawsze przekazuje prawdę i będziemy się tego trzymać. Warto mieć to na uwadze.

To wszystko co powinieneś o nas wiedzieć. Jeżeli masz pytania zapraszamy do formularza kontaktowego.